Gå til innhold

morgenkvalme...


Anbefalte innlegg

Skrevet

skjønner ikke helt påenget med å kalle det morgenkvalme når jeg er kvalm døgnet rundt. ligger på sofaen hele dagen å orker ikke gjøre eller spise noe som helst. er det noen som vet om det går ann å få no medisiner for kvalmen så man ikke er så kvalme?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei,

Jeg føler med deg, jeg har også hatt det sånn, men går nå på Afipran og klarer da å spise og å komme meg på jobb. Så ja, der fins medisin som virker:)

Skrevet

hei. Skjønner hva du mener, har det helt grusomt jeg og. Har vært innlagt en uke og jeg, og får nå afipran og phenargan, hjelper litt, men får ikke spist veldig mye i løp av ett døgn... Var slank fra før, men har nå gått ned 5 kg... håper det tar av snart:-)

Skrevet

får man det på apoteket eller må man ha resept av legen for å få det?

Skrevet

ble litt dumt. beklager. uten eller med resept:) det jeg mente.

Skrevet

har samme problemet.. er kvalm døgnet rundt, gått ned 4 kg.. prøver nå akupunktur, har vært på min første time idag, skal igjen neste uke. Får håpe det hjelper!

 

Ellers så har jeg drukket litt ingefærøl igår og idag, har ikke kastet opp igår, og heller ikke foreløbi idag:) men kvalmen er intens og er der fortsatt..

 

trøster meg med at det skal gå over i uke 12, HÅPER JEG!!

Skrevet

Huff, jeg har også vært plaget med kvalme. Var veldig kvalm i overkant av en uke. Nå er jeg heldigvis bare småuggen. Det som hjap for meg var å spise litt, selv om det ikke fristet. Jeg tvang i meg mat, og det var det eneste som hjalp.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...