utflyttet stavanger dame Skrevet 1. august 2010 #1 Skrevet 1. august 2010 Men de dabbet av sent på kvelden, virker som lillgutt ikke vil ut, håper de tar seg opp igjen idag.
Kuredu Skrevet 1. august 2010 #2 Skrevet 1. august 2010 Så slitsomt, håper det starter for fullt nå da Sånne lurerier er ikke morsomt!!!!
Tredje drøm Skrevet 1. august 2010 #3 Skrevet 1. august 2010 Det er fryktelig slitsomt! Har også hatt masse sammentrekninger, men ikke i så mye som 12 timer. I går kveld satt jeg på rieteller.no og registrerte hver gang det kom en sammentrekning (kynner/rie/maserie - jammen ikke godt å si hva det er...). Håpet det var igang, og de kom ganske gjevnlig og ofte. Men så begynte det å gå lenger tid mellom og jeg gikk og la meg. Skikkelig skuffet da jeg våknet i dag og ingenting mer hadde skjedd i løpet av natten. Kjipt! Formen er egentlig veldig bra, men kjenner at disse sammentrekningene sliter meg ut. Krysser fingrene for at vi ikke må vente så fryktelig mye mer på de små nurkene )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå