Gå til innhold

Er det noen som har gode råd?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Sliter med mye utflod og kløe nedentil, har prøvd allslags kremer og geleer. Begynner å bli ganske lei ja. Er det noen andre som har samme problem og har funnet en løsning..?

Vist ikkje så får jeg vel trøste meg med at det går over når graviditeten er over:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har du prøvd canesten vaginaltablett?

Skrevet

Jeg har kun prøvd canesten kremen, men kansje jeg skulle prøvd tabletten også.

Skrevet

Prøv en gel som heter Bioclin Multi-Gyn (kjøpes på apoteket og koster rett under 200 ca). Den svir litt første sekundene, men funker som bare det. Sleit og lenge med svie og kløe samt mye utfod. Canesten funka ikke fordi det ikke var sopp. Prøvde denne gelen noen dager og vips var ubehaget borte. Nå smører jeg bare 1-2 ganger pr dag om jeg kjenner ubehag. :)

Skrevet

Ville tatt det opp med legen ettersom det kanskje er noe som skal behandles. Hvis det er en kraftig infeksjon av noe slag så skal du kanskje ha noe på resept. Lykke til! :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...