J -76 Skrevet 29. juli 2010 #2 Skrevet 29. juli 2010 Denne gangen er jeg fortsatt ikke kvalm og er ca 8+5. I tidligere svangerskap har jeg vært kvalm fra uke 6/7.
<3Nynne<3 Skrevet 29. juli 2010 #3 Skrevet 29. juli 2010 Første gang, uke 6. Andre gang i 4 uke. Men ga seg tidligere denne gangen da. Lykke til, dette klarer du deg gjennom!
alltid en sliter Skrevet 29. juli 2010 Forfatter #4 Skrevet 29. juli 2010 Vet ikke om jeg er gravid... Men er så forbaska kvalm.. Har veldi veldi vondt for tro at jeg gravid.. For da kan jeg ikke være mer enn et par dager på veg.. Hadde TR for 2 uker siden. Eggløsning på mandag og tirsdag. Trodde at det ikke er mulig å få kvalmen så tidlig..?? Ikke har jeg spist noe uvanligt heller.. Har vært kvalmen siden i mårres,men i forskjellige grader.. Er det seriøst mulig å få kvalmen etter noen få dager??
Theaen Skrevet 29. juli 2010 #5 Skrevet 29. juli 2010 Her står det noen tidlige tegn en kan ha på at en er gravid: http://forum.snartgravid.com/archive/index.php/t-2195.html
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå