Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Oh my....det må da bety at jeg er gravid!!!! Herregud!!!! Begynte å spotte for noen dager som vanlig, men det varte bare i noen dager. Har vært sykt svimmel og tenkte at nå måtte jeg bare ta en test. 4 uker siden forrige mens og svakt positiv...

Tatt dobbel pergo denne måneden!

Må teste igjen om noen dager å se om den er sterkere positiv da! :-)

 

Fortsatt god sommer jenter!

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/142137816-svakt-positiv/
Del på andre sider

Fortsetter under...

oj oj oj så spennende! Håper virkelig at streken bare blir sterkere og sterker!!!

Vi mistet desverre igjen... men er i full gang med prøving igjen!

 

Så nå får DU sende over litt babystøv til meg...hihi

 

Masse lykke til. Hold oss oppdatert!

 

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/142137816-svakt-positiv/#findComment-142138445
Del på andre sider

JIPPI JIPPI JIPPI!!!!!!!!!

 

Hva sa jeg til deg, HVA SA JEG TIL DEG I FORRIGE MAIL??????

:-) :-)

 

Har sendt deg mail kjære, søte.

 

Så holder meg til gratulerer så masse masse her inne;-). For ja, en strek ER en strek. Kommer ikke strek hvis det ikke hadde vært en stigning i hcg'en din vettu.

 

 

Klem

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/142137816-svakt-positiv/#findComment-142141605
Del på andre sider

TAKK! Har tatt en god del tester nå, og de er alle positive :-) Sterkere og sterkere! Er helt sikker på at dette går veien, føler det er vår tur nå!

Hvordan er forresten formen Smiley???

Og Skaubinna: LYKKE TIL I DAG! Sender deg en mail etterhvert :-)

 

 

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/142137816-svakt-positiv/#findComment-142150760
Del på andre sider

Annonse

Så å si hjemmelaget! Dobbel pergo kur da, men det teller neste ikke :-) Hehe!!!! Masse lykke til på ul, det blir herlig! Og håper bekkenplagene ikke blir verre utover svangerskapet, du får ta det med ro så det ikke utvikler seg :-)

 

KLEM

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/142137816-svakt-positiv/#findComment-142152361
Del på andre sider

Takk.Jobber bare 3 dager i uka så tar det roligere.Morsomt at dere fikk det til altså.Pergo er så og si hjemmelaget ja:)

Så gøy at mange på Riksen tråden har blitt gravide!!Det er noen jeg ikke har sett på en stund som jeg ikke vet hvordan det går med.Håper de dukker opp gravide også.

 

Kos deg masse med svangerskapet da.Hyggelig om du oppdatere etterhvert!

 

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/142137816-svakt-positiv/#findComment-142155272
Del på andre sider

GRATULERER!

 

God nyhet å begynne en ny "bim" sesong med ;-) Håper formen er bra! Har ikke lest noe her på veldig lenge, men får se hvor aktiv jeg blir utover høsten... Morsomt å se dere andre her inne også!

 

Håper du ikke får mer plager med bekkenet, *Smiley*.

 

Her har det ikke skjedd så mye i sommer, men det nærmer seg første IVF-forsøk! :-)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/142137816-svakt-positiv/#findComment-142178993
Del på andre sider

Annonse

Det går så bra så! Er faktisk ikke så bekymra, tar det for gitt at dette går bra, hehe! Begynner å kjenne på kvalmen også, så da regner jeg med alt er i orden. Skal på ul til tirsdag, så det blir spennende! Og magen er på plass allerede!!!! Har lagt på meg i sommer og ser jo gravid ut, haha! Sist fikk jeg ikke mage før etter den ordinære ul, men denne gangen håper jeg den kommer før så jeg kan slippe å gå å holde inn! Hihi! Begynner å trene for fullt igjen i morgen, så vi får håpe vekta stagnerer litt i første tri:-)

Du da? Hvordan gikk ul? Så dere om det var en gutt eller jente der inne?!

 

Stor klem

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/142137816-svakt-positiv/#findComment-142201364
Del på andre sider

Så bra alt er fint med deg! Hvordan gikk den tidlige ul?

 

Vekta ordner seg vettu, når du får begynt å trene igjen:-)

Jeg har ikke våget meg på vekta ennå, ble kluss ved forrige legesjekk så da fant man det ikke ut.....jeg ser IKKE lekker ut akkurat, og når jeg ser på str på buksene mine, skjønner jeg litt hvor det bærer.....holder på å psyke meg opp til vekta om dagen ja...hehehe

 

Men formen er LITT bedre, og det gjør at jeg nå går turer hver dag med bikkja. Er oppe i halvannen time hver dag, og det må vel være ok?

 

Ul gikk greit det. Litt fort og raskt og upersonlig syns vi da. VAr over på 15 minutter og bildene ble ikke så bra heller....så jeg har bestilt meg time på Kvinneklinikken til 4. oktober allerede...hehehehe Er VELDIG fornøyd med han som jobber der.

 

Kjønn ja......den lille greia knep beina sammen gitt, og hun jm var ikke kjempeivrig etter å bruke tid på det, men hun trodde det samme som han private trodde da vi var på 12 ukers kontroll ;-)

 

Så dette MÅ jeg finne ut av snart. BLir gal vettu;-)

 

Hold meg oppdatert da kjære du, koselig å følges videre.

 

Klem

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/142137816-svakt-positiv/#findComment-142217153
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...