Tredje drøm Skrevet 19. juli 2010 #1 Skrevet 19. juli 2010 Hadde en periode for et par netter siden hvor jeg var fryktelig kvalm og svimmel. Og i dag har jeg gått rundt i flere timer og følt meg skikkelig uvell og kvalm. Tilsynelatende uten noen grunn. Mener jeg leste her for en tid siden at det var endel som var plaget av det når det mot slutten av svangerskapet - er det noen som har samme plager? Har 19 dager til ul-termin (10 dager til mens-termin, som jeg tror stemmer mer). Er veldig klar for å møte prinsessa i magen, men er ikke helt med på denne kjipe kvalmen - får dårlige flashbacks fra starten av svangerskapet... Hadde det ikke slik med de to andre barna.
millie+2klumper Skrevet 19. juli 2010 #3 Skrevet 19. juli 2010 Sånn har jeg hatt det flere netter i uken i flere uker nå. Veldig kjekt:P. Er 1 dag over termin i dag.. Så er LEI! Tenker på tegn og fødsel hele tiden. Er ikke kvelm nå. Men vil gjerne bli det visst det betyr at jeg føder;)
liheka Skrevet 19. juli 2010 #4 Skrevet 19. juli 2010 vi bare si at jeg ha 6uker igjen av svangerskapet og jeg er veldig kvalm for tiden,jeg prøver å finne ut grunnen. feks ikke spise for sent,ikke godteri eller brus,som ikke har funket for meg men kanskje for deg eller som legen sa spis lite og ofte;)lykke til
minion Skrevet 19. juli 2010 #5 Skrevet 19. juli 2010 25 dager til termn her og jeg er utrolig dårlig om dagen. Kan nesten ikke spise noe som helst før jeg brekker meg. Minner meg godt om ukene før jeg fant ut jeg var gravid. Dette er ille greier..
Løvinna30 Skrevet 20. juli 2010 #6 Skrevet 20. juli 2010 nesten så jeg kunne ha skrevet samme innlegg selv.. kvalm, og tenker tilbake på starten av svangerskapet. - og det gir seg sa jeg spiser litt faktisk. Virker som det er normalt. Vi alle i 3 trim er jo så si i slutten av svangerkapet nå så :-)
snartskalviog Skrevet 20. juli 2010 #7 Skrevet 20. juli 2010 Var hos legen pga av dette,og etter flere tester og kjente på magen min så tror han at det er pga av liten plass i magen og at babyen presser på tarmene,jeg har 5 uker igjen til termin. Har også høy blodprosent så fikk beskjed om å drikke enda mer vann enn jeg alt gjør,så det kan være sammenheng med kvelme og uvelheter der.Men håper jo at det også betyr starten på nærliggende fødsel,fødte sist i uke 36,og det gikk kjempe fint,var hjemme innen en uke,ingen komplikasjoner med baby.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå