m240 Skrevet 16. juli 2010 #1 Skrevet 16. juli 2010 Hei dere damer på 45 år+ jeg melder meg inn her. Det er noen på barn i magen som er frekke .Sier at jeg er for gammel .det syns ikke jeg da jeg har 5 barn fra før. Minste jenta er 6.5 år. Jeg har prøvd å bli gravid i 3 mnd har gått på 1 pergotime kur blir spenende dette .Hvis jeg ikke klarer å bli gravid har jeg lyst til å sette inn donor egg. Barnet er sååå veldig ønsket hos oss. Men det er det med penger som ikke gror på trær. Tenkte å prøve ava klinikken i Russland jeg. Er det noen her som hvet hvor mye det koster i utlandet? Håper på et svar :-)
Anonym bruker Skrevet 16. juli 2010 #2 Skrevet 16. juli 2010 Tror et forsøk med donor-egg koster 50-60 000,- og så kommer reiseutgiftene i tillegg.
Anonym bruker Skrevet 16. juli 2010 #3 Skrevet 16. juli 2010 Hei! :-) Bare så du vet det er du IKKE for gammel!!! Ei veninne av meg fikk ei jente for 2 mnd siden og fyller 45 år nå i Juli! :-) Selv skal vi i gang med å prøve på nr.6 nå fra denne mnd, fikk en gutt for 11 mnd siden og har nettopp fyllt 43 år! :-) Krysser fingene og alt jeg har på at vi begge kommr inn på 1 tri. i løpet av sommer/høsten! :-) Klem og lykke til! :-)
Anonym bruker Skrevet 16. juli 2010 #4 Skrevet 16. juli 2010 Jeg er 45, snart 46, og prøver også, men har ikke fått mens ennå etter fødsel Fikk en liten en i fjor og ønsker at han skal få søsken. Går det, så går det. Kommer ikke til å bruke donor egg eller andre hjelpemidler; så viktig er det ikke. Kjenner ett par stykker som var 47 da de fikk; den ene 1. gangs. Stå på!
m240 Skrevet 17. juli 2010 Forfatter #5 Skrevet 17. juli 2010 Takk. for fine tilbake meldinger. det hjelper . Ønsker dere en god sommer med masse sol og varme. :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå