Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Det står på min side at barnet nå i uke 33 veier ca 1500g.

 

Tjaaaa, nå visste jeg at de var litt off ang vekt her inne pga andres kommentarer, men igår estimerte legen at frøkna i magen veier ca 2700g og DET synes jeg liksom var litt voldsomt til sprik SELV OM jenta mi er stor som søstrene sine:D!

 

Hva ligger vekten til dere andres bebier som har blitt estimert rundt uke 32-33? Bare av nyskjerrighet:)!

 

Smil fra

Videoannonse
Annonse
Gjest Bjørnen Collargol*gravid
Skrevet

Stemmer ikke helt det som står inne på siden her.

 

Min ble estimert til 1913 gram når jeg var 32+0. Dette er da etter normalen og vil gi en baby på ca 3500 gram ved termin.

Skrevet

det syntes jeg også var rart for når jeg var i uke 31 så la han på ca 2300... Men men det kom ikke til å bli noe kjempe bebis sa gynokologen jeg var hos... så vi tror på det:)

 

Bare stort avvik fra hva det står her og hva som er "virkelig"....

Skrevet

når jeg var 26+2 så var babisen 2300g og på 36+2 så var hun 3200g, hun ble estimert til vel 4000g ved termin..

 

min er stor da, broren var 3720g til termin..

Skrevet

min ca 2600 i ca 35 .... gyn mente ca 3500 v fullgått tid

 

Jm sa 200 g i uka, og gyn 100 g i uka, så jeg er litt usikker.

 

Ligger vi rett rundt rød strek, blir det en gjen.sn 3500 sa JM til meg..

 

Vekta på BIM er forvirrende.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...