hirse 76 Skrevet 13. juli 2010 #1 Skrevet 13. juli 2010 spor av blod i urinen - mente at det ikke var noe å uroe seg for, men ville at jeg skulle ta en ny urinprøve. Noen som har opplevd dette?? liker det ikke kjenner jeg
ungmortil3 Skrevet 13. juli 2010 #2 Skrevet 13. juli 2010 Fikk samme beskjeden da jeg gikk gravid med førstemann. Husker ikke helt om det da var jordmor eller fastlegen som oppdaget det, men fikk iallefall beskjed om at det ikke var noe å uroe seg for siden det var så lite av det. Skulle bare være flink til å fortsette å levere urinprøve til hver svangerskapskontroll videre . Å det var bare den ene gangen at jeg hadde det vist. Uansett, lykke til, håper det samme gjelder deg nå .
hirse 76 Skrevet 13. juli 2010 Forfatter #3 Skrevet 13. juli 2010 Takk for svar - håper det ikke er noe å uroe seg for!!
Gjest Skrevet 13. juli 2010 #4 Skrevet 13. juli 2010 Det kan være noe så lite som en uvi Tror ikke det er noe å uroe seg for!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå