*Oktoberprins:)*HØYGRAVID* Skrevet 13. juli 2010 #1 Skrevet 13. juli 2010 Håper min siste 84 dager flyr forbi. Er utålmodig på å få møte min lille skatt <3
Melkerullen Skrevet 13. juli 2010 #2 Skrevet 13. juli 2010 Velkommen til innspurten! Gubban, er det virkelig 84 dager igjen når man trer inn i 3.trimester!!! Det hørtes mye ut, men da har du jammen rett i at tiden flyr fort!!! Syns nettopp jeg kom inn hit og har nå under 2 uker til termin, wuhuuuu!!! Kos deg i ventetiden, den føles både lang og kort:)
*hopeful87* gutt '10 +spire Skrevet 13. juli 2010 #3 Skrevet 13. juli 2010 Og jeg har 82 dager igjen :-D Jeg begynner også å bli utålmodig, gleder meg så til å bli mamma. Samtidig som jeg ikke helt kan fatte det heller. Og endelig begynner ting å skje her i heimen også.(Har en mann som har rimelig god tid trur han) Begynner å få ting i hus, og det er deilig =)
Spinella Skrevet 13. juli 2010 #4 Skrevet 13. juli 2010 Åhhh, har 90 dager igjen, og gleder meg såååååånn til å komme over i tredje trimester! Håper også at den siste tiden bare flyr.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå