mamseeeen Skrevet 13. juli 2010 #1 Skrevet 13. juli 2010 Var på ultralyd forrige onsdag, ble innlagt pga hypermesis:( jeg var sikker på at jeg da var 6uke + 3dager, men etter at legen hadde tatt flere mål kom han fram til at jeg var 7uke + 6dager. Hva skal jeg forholde meg til?
jente08+spire11<3 Skrevet 13. juli 2010 #2 Skrevet 13. juli 2010 jeg ville forholdt meg til det legen sier... men oxo tenkt litt på det jeg vet selv oxo.. =) med min første så følgte jeg bare det legen sa, men nå vet jeg så godt som når jeg har termin og alt =) masse lykketil =)
mamseeeen Skrevet 13. juli 2010 Forfatter #3 Skrevet 13. juli 2010 Jeg er usikker som sagt, men trodde jeg vist når eggløsninga var. Men det samme skjedde i første svangerskapet. Da ble jeg satt fram 10dager og det stemte, hun kom på termindato Greit og høre på legen da, har iallefall kommet 1 uke + noen dager lengere.. )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå