Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

som sagt så er det viktigste at ungen er frisk, så får den komme når den kommer

Videoannonse
Annonse
Skrevet

helt enig, det viktigste er at ungen i magen er frisk, og det var min gutt i magen :D

Skrevet

Veit ikke om jeg tør å begynne å kjøpe gutteting enda jeg. Det er jo mulig at det er ei jente ved en senere ultralyd:S

Skrevet

ok, det var ikkje vanskelig å se at det var en gutt sa hu, han sprekte med bena og det viste det godt,

eg eg har kjøpt 3 bodyer og så fikk eg en genser og bukse i dag av betevennina mi, hu er den ene fadderen

Skrevet

JM spurte om jeg ville vite kjønnet, og det ville jeg jo så klart, så hu satte den ultralyddingsen sånn til at vi skulle se det, også spurte hu om jeg så hva det var selv, og jeg svarte at det der var en liten snopp, og det var JM helt enig i. Men ei venninne av meg var jo gutt helt til hu kom ut, da var hu plutselig jente gitt. Dessuten har jeg omtalt knøttet som han hele tiden så langt, selv om jeg håpte på ei jente, så sannsynligheten er vel stor for at det blir gutt da eller?

Skrevet

ja så lenge jeg kan holde litt kontroll på uke, så er ikke et par dager fra eller til så vikti. Og at allt er bra med ungen selfølgelig :) har heldigvis ikke funnet noe feil så da håper jeg at allt er bra :) og vi har sett jente 2 ganger nå ;) gleder meg masssse!!!

Masse lykke til til dere jenter :) dette blir stas, beste julegaven jeg noen gang kommer til og få så (dvs tili julegave) :) <3

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...