Nøtteliten_venter_gutt_5.jul:) Skrevet 11. juli 2010 #1 Skrevet 11. juli 2010 ..grunnet at jeg tror jeg har stor baby i magen...Faren er to meter og var ganske stor da han ble født. Jeg er 6 dager på overtid og symfysemålet mitt er utenfor skjema. Er veldig bekymret for at jeg skal gå for lenge på overtid... Håper noen kan svare meg??
missM79 Skrevet 11. juli 2010 #2 Skrevet 11. juli 2010 Det blir en medisinsk vurdering, så kreve kan du nok ikke. Jeg er i samme situasjon og tok min bekymring opp med jordmor. Hun har nå bestilt "tidlig" kontroll. Hadde termin 8 juli og skal få komme på kontroll førstkommende tirsdag, 5 dager etter termin. Grunnen hun oppgav til sykehuset var høyt symfysemål og uro for stort barn. Så mitt tips, ta det opp med din jordmor eller lege. Det er de som kan henvise videre. Ellers er privat UL et alternativ. Lykke til!
Nøtteliten_venter_gutt_5.jul:) Skrevet 11. juli 2010 Forfatter #3 Skrevet 11. juli 2010 Jordmoren min hadde ikke flere timer, legen min er på ferie, men har time på tirsdag til en annen lege...jeg tar en tur på kk nå, for å se om jeg lekker fostervann, så får høre med de der... takk for svar..
katta76.med 2 store og 2 små. Skrevet 11. juli 2010 #4 Skrevet 11. juli 2010 Masse, masse lykke til. Håper det starter av seg selv. Klem.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå