Har en herlig gutt:) Skrevet 7. juli 2010 #1 Skrevet 7. juli 2010 Hva er forskjellen? Jeg testa i dag tidelig med billigstrimmel og fikk en rosa og en rosa/grå strek men måtte se litt på testen for å se streken(var like tykk som kontrollstreken) og testa med pregnant pen nå i ettermiddag der dukka det opp en tynn rosa strek på testområdet måtte feste blikket 3 sek før jeg så den.. samboer så den også men ville ikke kalle den positiv:P skulle hatt ikm i går/dag men ingen antydninger.. bare pupper som har vokst en størrelse og er ømme, småkvalm og grinete:S Lurer på om jeg begynner å bli sprø.. vil jo gjerne vite om jeg er, aner ikke når eggløsning var for det tester jeg ikke, men har vært aktive denne mnd;)
havrebodl Skrevet 7. juli 2010 #2 Skrevet 7. juli 2010 I mitt forrige svangerskap fikk jeg skyggestrek da jeg testet. Var så vidt jeg kun seg den, og måtte faktsik holde testen opp mot vinduet for å skimte den. Ringte clear blue, og de sa at om testen var negativ skulle det ikke være NOE som helst tegn til strek i testvinduet- og jeg var jo gravid. Ergo: skyggestrek= positiv test etter hva jeg har hørt:) Avventer med å gratulere deg i.o.m at du har testet med et annet merke;)
Tøvsjura Skrevet 7. juli 2010 #3 Skrevet 7. juli 2010 Har også fått skyggestreker på billig-testene den siste tiden. Har testet med CB digital også, men fått "Ikke Gravid" (er 1 uke siden), likevel er jeg passert ikm med godt over 1 uke.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå