Bøllefrøet mitt og meg <3 Skrevet 1. juli 2010 #1 Skrevet 1. juli 2010 Var på UL idag og fikk se et bankende hjerte... Trodde jeg skulle gå i vei av glede!!! Etter mange SA og MA ser det endelig ut til å gå rette veien. HURRA!!!!
Dette er lykken på jord! Skrevet 1. juli 2010 #2 Skrevet 1. juli 2010 Så herlig!!! For en glede! Blir så glad av å lese slike innlegg! Kjenner gleden boble i meg! Nyt følelsen, snart er vi over på 2. trimester!
Bøllefrøet mitt og meg <3 Skrevet 1. juli 2010 Forfatter #3 Skrevet 1. juli 2010 Ja synes også det er så kos med gla innlegg her Er mellom 7-8 uker jeg og gleder meg bare til å hoppe over i 2. trimester. Nå skal jeg nyte tiden og senke skuldrene.. Langt på vei du da?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå