Gå til innhold

JAAAAAAAAAAAAA!!!!! GRAVID :D :D :D


Anbefalte innlegg

Skrevet

Etter to svake strek på billigtester sin graviditetstest dro jeg og kjøpe en cb test...Der sto det klart å tydelig : GRAVID 1-2 uker :)))

 

Jippi, fullstendig lykkerus :D :D :D

Videoannonse
Annonse
Skrevet

ÅÅÅÅ gratulerer så masse! skal spare min siste test til fredag. da er jeg på IKM så det burde gå. har kun hatt svake positive tester. og de TR misstankene jeg har hatt har gått litt bort nå siden jeg ikke kjenner noe mer nå enn det presset jeg har følt ellers på venstreside. Godt å høre at det klaffet for deg :D:D

Skrevet

Gratulere so masse! Kryssa fingrane for at vi andre kjem etter om ikkje så lenge ;) Må ha masse lykke til framover :o)

 

Kryssa fingrane for deg aviva021105.

Skrevet

Gratulere!!!:D Kos deg med svangerskapet og legg eventuelle bekymringar på hylla;) Blir så glad når folk får til det dei ønsker seg!:)

Skrevet

Takk så masse :)) Har vært en deilig dag, å endelig funnet ut at etter flere mnd med prøving klaffet det endelig :))

 

Sender masse fødestøv til dere andre, å håper vi sees på trimester 1 ganske snart :))

 

Masse lykke til alle sammen :))

 

 

aviva021105: er helt sikker på at du er gravid!! :D :D :D

Skrevet

åhh.. heldige du :) kos deg masse. Grattulerer så mye :)

 

 

 

Skrevet

Grtulererer så masse og kos deg i svsngerskapet :)

Skrevet

Nyt rusen! :oP

Skrevet

Tusen takk alle sammen :))

 

beste rusen som fins :P

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...