oi =) Skrevet 27. juni 2010 #1 Skrevet 27. juni 2010 Jeg har så vondt i hoftene, så moren min sa jeg burde prøve et støttebelte. Er det noen som har prøvd dette og som syns det virker? Hvor får man evt tak i dette? Setter pris på svar
mammaen til 2+1 Skrevet 27. juni 2010 #2 Skrevet 27. juni 2010 Du får kjøpt det hos en bandagist.. eventuelt bestilt det gjennom reurshelsestasjonen/ hjelpemiddelsentralen. Noen apotek kan ha dette også tror jeg. Har ikke brukt det selv, mem har flere venninder som har hatt god effekt.
Med Søtepi i magen;-) Skrevet 27. juni 2010 #3 Skrevet 27. juni 2010 Bekkenbelte kan være til hjelp, men ikke overdriv bruken på det. Blir som en støttebandasje, det er skummelt hvor fort musklene dine svekkes. Har selv ett bekkenbelte, men bruker det kun når jeg skal gå litt mere enn her hjemme.
Dragen... Skrevet 27. juni 2010 #4 Skrevet 27. juni 2010 Jeg har et sånt belte, og tar det på hvis jeg skal på senteret eller vet det blir litt gåing. Synes det støtter opp bra og at bekkenet "holder"litt lenger. Men det er veldig viktig å vite at det skal overhodet ikke brukes når man sitter eller er i ro.... Kroppen trenger de musklene du har der nede Lykke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå