Gå til innhold

Var på UL i dag.:)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Var hos en helt utrolig flink privat lege på jessheim. Jeg er 11+2 og fikk termin 12.01. Han sjekket alle organer (nyrene,urinblæra, lungene, nakkefolden, nesebenet osv) og vi får en helt frisk baby:) Han sa det var litt for tidlig å se kjønn men det er mulig i rundt uke 14. Fikk med en cd med mange filmsnutter og bilder. Kostet 1400 kr dette. Men nå vet vi hvor langt jeg er på vei og at vi får en frisk livlig baby:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hurra! Det hørtes jo skikkelig moro ut :) Visste ikke at man kunne sjekke så mange organer ved hjelp av ultralyd så tidlig, det er ikke dårlig :) Så fantastisk det må være å få den beskjeden om at alt er som det skal, også etter en så grundig sjekk ;)

Sånn vil jeg også ha!! -om en stund da vel og merke, hehe

Skrevet

jeg var også på UL i dag.. er 9 + 5.. det var for tidlig til å sjekke alle organer å sånn... å nå skal han gynekologen ha ferie så jeg fikk ikke ny time før i uke 16.. å hvis det er noe galt, så er det jo for sent å gjøre noe med det da da... Hmm... midt i ferien er det ikke lett å få time altså..

jeg har en frisk sønn fra før, men er så redd for at noe skal være galt... :/

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...