*hopeful87* gutt '10 +spire Skrevet 25. juni 2010 #1 Skrevet 25. juni 2010 Denne tiden går så utrolig fort. Syns ikke det er så lenge siden jeg stod på badet med positiv test. Kjenner jeg begynner å bli litt stressa på å få ting i orden. Kjæresten har så utrolig god tid han :-p Men det har vel med innstinktene våre å gjøre at vi gravide vil ha alt klart i god tid.
millak Skrevet 25. juni 2010 #2 Skrevet 25. juni 2010 gratulerer da er vi akkurat like langt, 100 dager igjen er også Tiden flyr! Synes det har gått så utrolig fort, sikkert pga at jeg ikke har hatt noen store plager hittil, har vært kjempeheldig
*hopeful87* gutt '10 +spire Skrevet 25. juni 2010 Forfatter #3 Skrevet 25. juni 2010 Gratulerer til deg også Samme her. Plagene begynner å melde sin ankomst nå, men det får en bare tåle =) Har du begynt å handle inn til den lille eller? Begynner å bli litt stressa :-s
maysa 1979 ter 3 okt Skrevet 25. juni 2010 #4 Skrevet 25. juni 2010 har 100 dager igjen i dag jeg ååå...
millak Skrevet 27. juni 2010 #6 Skrevet 27. juni 2010 vi har handlet litt, var på jentetur til køben i april så ble litt shopping der. Også har vi fått en del gaver allerede fra spente besteforeldre. Vogn bestilte vi for litt siden, så det begynner å bli.. Hva med deg da?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå