Gå til innhold

Godt tips til søskenvogn:)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ble så glad da jeg fant denne og fikk bestilt meg ett eksemplar til 4500 inkludert en hardbag.

 

Sjekk ut carena double swing 2010 modell

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Anbefaler på det sterkeste å heller kjøpe en brukt vogn av kvalitet, jeg.. Easywalker eller Mountain Buggy er suverene både på trillekomfort og kvalitet, man får de fra 3-4 tusen og oppover pent brukt og taper kanskje en tusenlap når man selger de igjen. En Carena må man nesten regne med halverer seg i pris på 1,5 - 2 år, dermed er det bedre økonomi i å kjøpe kvalitet, samtidig som man har bedre vogn under tiden ;-)

Skrevet

Hm...fikk ikke inntrykk av at denne vognen er av dårlig kvalitet. den har fått gode skussmål i tester og alle jeg har pratet med som har denne vognen er super fornøyd.

Og for de som ikke tenker på når en skal selge vognen igjen om det i det hele tatt har noe relevans så er det uansett bedre i de fleste tilfeller med en vogn som er ny og ikke har vært brukt i ett par år av to aktive barn.

 

Så.. jeg gleder meg ihvertfall til jeg får min nye vogn:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...