MadamMim Skrevet 24. juni 2010 #2 Skrevet 24. juni 2010 Det kommer helt an på synes jeg. Tilbehør til kjolen da, som f.eks. veske eller en liten cardigan og ha over skuldrene?? Hvis dette også er hvitt, så er hvite sko også midt i blinken. Vet jo ikke hvordan kjolen ser ut, så litt vanskelig å komme med gode råd da. Har du ikke noe tilbehør til kjolen, og den er forholdsvis mørk-blå, så ville jeg heller valgt sorte sko tror jeg. .
Mikkemafian Skrevet 24. juni 2010 #3 Skrevet 24. juni 2010 Funker stort sett om sommeren i hvert fall
Misti Skrevet 24. juni 2010 Forfatter #4 Skrevet 24. juni 2010 To forskjellig blå, en veldig mørk og en litt lysere, sjal i samme kan velge side. så lyst eller mørkt. Skal faktisk ikke ha veske.. men tenkte og ha perler rundt halsen. har hvite åpne sko.. og vi har litt lite med penger om dagen så har ikke lyst ti log kjøpe sko.. var ute og så litt i går og det eneste som passer til mine bedre ben er dyre sko. hvordan neilakk hadde eventuelt vært fint?
MadamMim Skrevet 24. juni 2010 #5 Skrevet 24. juni 2010 Med hvite perler rundt halsen og ikke veske, så synes jeg godt du kan bruke hvite sko. Som andre nevner også her; Det er jo sommer, og da er hvite sko fint. Hva med en perlehvit neglelakk da, hvis du har? Du blir sikkert kjempefin!! :-)
Misti Skrevet 24. juni 2010 Forfatter #6 Skrevet 24. juni 2010 Da gjør jeg det:) satser på at det blir bra Tusen takk for svar:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå