Gå til innhold

Endelig lært seg å krype framover - 9,5 måned :)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Frøkna vår er mer en filisof enn en racer, hehe. Men nå har hun lært seg å krype framover, før klarte hun bare å dytte seg bakover og det ble hun SÅ frustrert over! Har bare gjort dette i 3 dager så går ganske sakte, men før vi aner det suser hun rundt her :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Grattis;) Min er 6 mndr og har stått i krabbestilling et par uker, men kommer seg heller ikke fremover. Hun er skikkelig sur for tiden, så jeg lurer på om hun også er litt frustrert :P Håper nesten hun begynner å krabbe snart, kanskje hun blir litt blidere..hehe..

Skrevet

er 9,5mnd sent for å lært seg å krype? når lærer de vanligvis dette? du skrev nemelig endelig . .

Skrevet

Alle barn har sitt eget tempo :)

Ingenting er sakte !

Her lærte jenta mi seg å åle rundt 6mnd, krabba i 7mnds alderen, nå er hun 10 mnd og hun krabber så det suser :)

Skrevet

For min del kan hun godt vente leeenge med å krype, krabbe etc, men for hennes del var det nok "endelig", for hun ble så frustrert av å bare komme seg bakover (eller til sidene ved å rulle).

Skrevet

Mi e straks 11mnd, og først i dag begynte ho å dra seg framover på gulvet.. Mer åling her da. Og så sitte ho på rompa å drar seg framover.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...