Gå til innhold

Hvor mye spiser deres barn mellom 2-3 måneder?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei jenter

 

Min lille gutt spiser fortsatt hver andre time ca om dagene. På natten får han mat 2 ganger ca.

 

Jeg lure å når de skl ha litt mindre måltider eller skal det være slik lenge?

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

mini får mme og spiser hver 2-4 time på dagen.. om natta spiser han stort sett bare en gang, eller ingen:) Det varierer.. Han får kveldsstell og mat i 22 tiden, legger han da. så får han påfyll i 24-01 tiden før jeg legger meg. Så våkner han å får smokk i 2-3 tiden om natta. Da spiser han ikke før morgenen mellom 5-7:)

han er 10uker :)

Spiser mellom 50-150ml pr måltid,alt ettersom.

Skrevet

Jeg har det ganske likt som linyen, bortsett fra at han som regel ikke får påfyll ved midtatt, og sjelden spiser mindre enn 120 ml pr. måltid.

Skrevet

Jeg har en gutt på 2 mnd. Han spiser hver 3-4 time på dagtid, får mm så jeg veit jo ikke hvor mye han får. Kveldsstellet gjør vi i 21-tiden, og da sover han uten mat til kl 07.00 neste morgen. Han får altså 5-7 måltider i døgnet. Tror dette er ganske normalt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...