Tullejenten 78 Skrevet 14. juni 2010 #1 Skrevet 14. juni 2010 Jeg er gravid! testet i dag og det CB'en viste et tydlig blått kryss!! Nå håper jeg bare spiren klorer seg fast, da har vi en bebis i slutten av februar:)) Ønsker resten av dere her inne masse lykke til i jakten på en spire:)) *kasterenmassebabystøvpåderealle*
BettyBoob Skrevet 15. juni 2010 #2 Skrevet 15. juni 2010 Gratulerer!!!! Jeg skal ikke teste før fredag, har ikm på søndag - og et utdrikningslag på lørdagen.. når testet du i forhold til ikm?
Tullejenten 78 Skrevet 15. juni 2010 Forfatter #3 Skrevet 15. juni 2010 Jeg testet veldig tidlig da jeg merket den typiske stikkingen og sviingen i brystvortene i helgen. Er i følge terminkalkulator bare 3+4 i dag. IKM på fredag som kommer, syklus på 27 dager. Har mistanke om at jeg har hatt eggløsning veldig tidlig i syklusen, i og med at symtomene er der allerede og at jeg har testet pos så kjapt. Fant ikke eggløsningen, da jeg testet på dag 14, så da har jeg nok hatt den tidlig..
Gjest Skrevet 15. juni 2010 #4 Skrevet 15. juni 2010 Gratulerer så masse!!!! =) Så moro å høre at det klaffer for noen av oss :-) NYT tiden du nå går i møte!)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå