Gå til innhold

kitt kvalmen etter uke 12??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Dere i 2 trimester.. noen som var sinnsykt kvalm og dårlige i begynnelsen som har blitt kvitt kvalmen ?? er 7'+5 og er såå dårlig =(

Videoannonse
Annonse
Skrevet

He he, det er kanskje litt dårlig gjort av meg å svare deg, for jeg er 23+2 og er kvalm enda. På langt nær så ille som det var da jeg var i første trimester, men litt småkvalm om morgenen og hvis noe lukter ekkelt, da blir jeg kvalm.

 

Men for de aller fleste så blir man bedre rundt uke 12. Og for noen blir kvalmen helt borte da. Men du kan tenke som så at kvalmen er et tegn på at alt er i skjønneste orden med den lille spira di, på den måten lrte jeg meg å like kvalmen (litt ihvertfall). :)

Skrevet

Er 26+1 og fortsatt kvalm:( Men var ikke kvalm så lenge de to første svangerskapa, så det kan jo gå over rundt 12 uker for deg:) Lykke til!

Skrevet

Min kvalme begynte å gi seg etter uke 10. Kan en skjelden gang nå kjenne litt kvalme om morgenen, men det blir bare skjeldnere og skjeldnere :o)

Skrevet

Kvalmen gav seg litt etter litt fra uke 10, blir bare sjeldnere og sjeldnere, og ikke så kraftig. Er nå i uke 13 og bare litt uggen innimellom. Går rette veien:)

Skrevet

Jeg var kvalm til rundt uke 16. Men så begynte kvalmen sent hos meg og da. Reagerer fortsatt på div lukter, men ikke så mye at jeg brekker meg lenger. ^^,

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...