Perle79 gravid med nr 2 Skrevet 14. juni 2010 #1 Skrevet 14. juni 2010 Var hos fastlegen til 1.gangs kontroll 18.mai og skal til ultralyd i uke 19 i juli. Er det ikke da mulig å gå til lege eller jordmor i mellomtiden? Det vil jo gå 2 mnd i mellom hvis ikke. Har bare lyst å høre om det er et bankende hjerte der.. Ringte jordmor, men de hadde ikke ledig før langt ut i august. Fastlegen kan vel sjekke hjertet til babyen? Hva med dere andre? Skal dere til kontroll mellom 1. gangs og ultralyd?
mammagull&prinsessa_i_magen Skrevet 14. juni 2010 #2 Skrevet 14. juni 2010 jeg hadde min første kontroll den 26 mai og fikk ultralyd kontroll 28 juli syntes også dette er fryktelig lenge mellom hver gang så jeg skal til jordmor når jeg er nesten 14 uker på vei... hva med at du kontakter en annen jordmor?? går vel det å???
Perle79 gravid med nr 2 Skrevet 14. juni 2010 Forfatter #3 Skrevet 14. juni 2010 Ja, kan jo kanskje det? Trodde bare man måtte gå til den bydelen man hører til..
mammagull&prinsessa_i_magen Skrevet 14. juni 2010 #4 Skrevet 14. juni 2010 hmm tror ikke det er så viktig.. sånn som her i sarpsborg er det flere jordmødre å (3stk) ring litt rundt å hør
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå