Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hun har lenge gidd beskjed når hun skal gjøre fra seg så derfor kjøpte vi potte til henne. Spiller en melodi når hun gjør fra seg på den, hun ble kjempe glad å klappet i hendene;)) Like stolt som mammaen;)

 

Har jo hørt at man ikke skal begynne for tidlig...

Men så lenge det ikke er noe press fra oss og hun selv syntes det er kjekt så kan det jo ikke være noe gale i det?

Har jo kontroll over blæren sin og tisser om hun vil.

Ser med et rampete blikk på meg å tisser på stellebordet når jeg tar av henne bleien, så vet jo tydligvis hva hun driver med;)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

 

Så bra!

 

Vi har også tenkt å begynne å prøve nå, fordi hun sier høyt og tydelig "bæsj" når hun skal (eller har) bæsjet. Er nesten 15 mnd nå.

 

Det er visst spesielt i Norge vi er så trege med pottetrening, de starter mye tidligere i en del andre land har jeg hørt. Uansett bare bra så lenge barnet synes det er gøy :-)

 

Den potta di med musikk hørtes bra ut, hvor kjøpte du den?

 

Se forresten her:

http://www.klikk.no/foreldre/foreldreogbarn/article323105.ece

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...