Gå til innhold

Humørsvingninger?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Flere her som har voldsomme humørsvingninger så tidlig?

Skrevet

ikke volsomme humørsvigninger, men rimelig tynnslitt tålmodighet på jobb. Jeg klarer bite det meste i meg og heller gå fra situasjonene før jeg sier noe jeg ikke burde :P

Skrevet

hei!! jeg har ikke voldsomme humørsvingninger, men kjenner at jeg blir fortere irritert enn jeg vanligvis pleier. Mannen min prøvde å fortelle meg noe idag samtidig som han satt å SMATTET med sjokolade i munnen, og jeg kjente at jeg ble dritirritert på han!! hehe, så det er nok noen hormoner i sving ja!!!

Skrevet

Synes så synd på kjæresten min. Jeg sprekker av den minste grunn. I dag.. holdt jeg på å begynne å grine når jeg støvsugde gulvet.. fordi jeg følte det ikke ble bra nok :P

Skrevet

off ja, d e ikkje heilt enkelt å styra seg alltid ;) føle logikken svikte litt!!hehe!!! kjente at tårene presste på når eg såg reklame av et par søte rosa babytøfler.... glede meg sånn, og e litt redd for at alt ikkje ska gå som det skal.... vanskeligt det der!!!

Håpe gulvet blei reint te slutt jaffal :) lykke til videre!!!!

  • 2 uker senere...
Skrevet

Jeg testet positivt i dag, men den siste uka har jeg grått hver eneste dag!

Fordi kyllingen jeg bestilte på restaurant var for tørr

Fordi Oprah fortalte at neste sesong blir hennes siste (og jeg bryr meg ikke om Oprah i utgangspunktet)

Fordi deltager på SYTYCD hadde en trist historie

Fordi mannen var urettferdig!

Fordi det var stress på jobb.

+++

Skrevet

Jeg griner for absolutt ingenting og det begynner å bli litt slitsomt. Hehehe

Skrevet

er dere langt på vei dere som griner?

Skrevet

Hehehe jeg er bare 6 uker på vei :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...