Gå til innhold

trenger litt hjelp her ....


Anbefalte innlegg

Skrevet

hei.jeg har gått på pergotime denne månden,er nå på dag 22,13 dager siden jeg tok siste tabelett.nå har jeg disse symptomene : press i livmoren,småe støt inni dær,kjennes ut som det klør inne i livmoren,tisser hele tiden,når jeg blåser opp magen kjennes det ut som noe sitter fast dær inne.

hva kan dette være???noen som har erfaring fra lignendehar aldri følt det sånn før...

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei jeg har samme som deg, 15 dager siden siste tabelett, og tror jeg kjenner det samme som du gjør selv om det er vanskelig å sette ord på akkurat hva det føles som. Men kejnte meg veldig godt igjen i det du skrev. Har lyst å ta en test men vet det er tidlig enda.

Kan det kanskje være festesmerter?

Skrevet

hvem vet hva det er,tenkte det kanskje kunne være en veldig sen eggløsning,men dette har jeg aldri opplevd før.det var litt vanskelig å beskrive hvrdan det føles :) håper noen andre kan komme med forslag på hva det kan være.

Skrevet

glemte at jeg også har vond i brystene,de føles helt sprengte ut :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...