Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Hei

 

jeg er på rugedag 14, etter å ha satt inn to egg, og har de siste dagene hatt mørkebrune crinonerester når jeg tørker meg. ( Beklager ekle detaljer) I dag hadde jeg plutselig litt helt lyserosa utflod sammen med crinonerestene. Er det noen som har erfaringer med dette? Skal teste i morgen, begynte virkelig å få et lite håp siden det ikke var noe tegn til rødt før, men nå lurer jeg veldig.

 

Hvordan har mensen begynt for dere?

 

Hilsen Bekymret ( første søskenforsøk)

Fortsetter under...

Hvordan har du klart å ikke teste i dag?? Beundrer din styrke:)

 

Jeg var også HELT sikker på at dette siste forsøket våres var negativt. Jeg hadde akkurat de samme symptomene som de to tidligere forsøkene, hvor jeg testet negativt.

 

Jeg tok blodprøve på rd 13, er så utrolig lei tissetester, og jeg hadde høy flott hcg på 200:)

 

Gleder meg til å høre resultatet i morgen:)

 

Masse lykke til!!!

Hei igjen

 

Nå er jeg ennå mindre klok. Våknet med blødning i dag. mer i går. Tenkte jeg skulle ta en test bare for å få bekreftet at alt håp var ute, men til min overraskelse viste den veeeldig svakt positivt. Da jeg kom på jobb ringte jeg Volvat for å høre resultat av blodprøven jeg tok mandag, på rugedag 11, og den viste også positiv med Hcg på 22 eller no. Så da er jeg like klok igjen. Blør fortsatt. Nå må jeg ta ny blodprøve i dag, og får resultat tirsdag eller onsdag neste uke.

 

Slitsomt å ikke vite synes jeg. nå blir det nok en rastløs helg.

 

Synes det er skummelt å teste selv, hater å få bekreftet at det er negativt når det er det, derfor drøyer jeg det med testing.

 

Gratulerer til deg Alice : )

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...