dorthea89 Skrevet 9. juni 2010 #1 Skrevet 9. juni 2010 Jeg er i min 13 uke og fosteret er bare 11 uker. har vært på Ul der alt så bra ut! så har jeg funnet den perfekte vognen, som jeg har sikklet etter siden jeg fant ut at jeg var gravid.. Men jeg syns jo det er tidlig og handle allerede nå, men de har bare ei slik vogn igjenn i byen der jeg bor nå.. skal til sverge i sommer men er redd de ikke skal ha vognen der siden det er jubeleums utgave.. hva synes dere? flere som liker Emmaljungas celebration edition?
mamma til blå 2010 og rosa 2016 Skrevet 9. juni 2010 #2 Skrevet 9. juni 2010 det er ingen fasit på når du kan handle vogna, du må nesten føle på det selv. jeg var ca 20 uker på vei når jeg handla vogn. skulle egentlig bestille, men siden de hadde på lager så kjøpte jeg. jeg koser meg med å se på og små trille på vogna. hehe. jeg har edge sin celbration i cream, den er bare så fin.
dorthea89 Skrevet 10. juni 2010 Forfatter #3 Skrevet 10. juni 2010 Ja den jeg har sååå lyst på lurer på om jeg skal bestille den fra sverge eller om jeg skal hente den i morgen.. har lagt den av til i morgen. er så usikker! Jeg er jo over trimester 1 så er jo mindre sjans for spontanabort, og allt så jo bra ut:) kan jo selge vogna vist det går galt! tror neppe jeg finner ei vogn som er like fin som denne uanz.. hmmm.. tenke tenke... betalte du mye for din vogn?
mamma til blå 2010 og rosa 2016 Skrevet 10. juni 2010 #4 Skrevet 10. juni 2010 mener det var rundt 8500kr ett sted, det er med classic cryptonite understelle. kjøpte stelleveske og mykbag samtidig, derfor jeg er litt usikker på nøyaktig hva jeg ga for den. orker ikke finne frem kvitteringa. hehe det er nok ikke noe problem å får solgt den om det går galt, men har du sett liv der inne er jo sjansen stor for at det går bra. jeg kjøpte bilsete etter ul i uke 13 fordi det var tilbud akkurat da. nå det gjelder sverige så er det mange som har spart penger på å kjøpe der. selv kom jeg frem til at det blir alt for tungvindt hvis noe skulle gå i stykker og vogna må leveres inn på reperasjon. så der må du bare vei for og i mot utifra avstander osv.
imami Skrevet 11. juni 2010 #5 Skrevet 11. juni 2010 Jeg stemmer for at du kjøper den! Hvis ikke kommer du sikkert til å angre :-)
MammaTilEnPrins-ØnskerNr2<3 Skrevet 11. juni 2010 #6 Skrevet 11. juni 2010 jeg har bestilt emmaljunga city cross med city bag, creme celebration utgaven fra sverige! =) der koster den bare 6300 kr! =) ( på kattis i strømstad)
dorthea89 Skrevet 11. juni 2010 Forfatter #7 Skrevet 11. juni 2010 JA , jeg skal kjøpe den i dag! Skulle jo gjerne ha dratt til strømstad og handlet den men syns det er langt, å dra fra mo i rana.. også vist det skal skje noe med vogna senere.. tipper jeg blir fornøyd med kjøpet:D Heldiggris, m du kjøre langt for å komme til strømstad??
MammaTilEnPrins-ØnskerNr2<3 Skrevet 11. juni 2010 #8 Skrevet 11. juni 2010 TENKER du blir fornøyd uansett =) jeg bor i kr.sand så det er et stykke til strømstad ja, men har en snill pappa som henter den for meg, da han jobber en del like ved grensen
dorthea89 Skrevet 11. juni 2010 Forfatter #9 Skrevet 11. juni 2010 kjøpte vogna i dag:D å den er så fin og jev:) kjempe fornøyd:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå