Gjest Skrevet 8. juni 2010 #1 Skrevet 8. juni 2010 Jeg er så trøtt om dagen at jeg har lyst å sove 24 timer i døgnet! Kom hjem fra jobb i dag kl 16.30, sov fra 17 til nesten 19, og allerede nå er jeg ihjel trøtt så jeg har lyst å legge meg igjen. Håper virkelig det går over snart, føler meg som en zombie om dagen.
Dessa ღENDELIGღ Skrevet 8. juni 2010 #2 Skrevet 8. juni 2010 Huff.. Sånn har jeg det også.. Helt skutt om dagen jeg.. Kvalm og uggen.. Blææh.. Håper det gir seg snart..
Gjest Skrevet 8. juni 2010 #3 Skrevet 8. juni 2010 På søndag var jeg så skutt at jeg sov en time på badegulvet etter jeg hadde satt på en maskin med klær
Lova Skrevet 8. juni 2010 #4 Skrevet 8. juni 2010 Sånn har jeg det også. Har en liten aktiv tass på 20 mnd å ta meg av så ikke mye sofasliting denne gangen:(.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå