*NordNorge* Skrevet 8. juni 2010 #1 Skrevet 8. juni 2010 Flere som "sliter" litt med voksesmerter nå om dagene, som er rundt 19-20 uker ? Er selv 19+4 og har vært mye øm nederst i livmora i dag... Men men! )
delphi Skrevet 9. juni 2010 #2 Skrevet 9. juni 2010 Ja jeg er 19 fullgåtte uker i dag, har hatt en periode nå uten å kjent de voksesmertene, men de siste dagene har jeg fått en del av de igjen.
kattta Skrevet 9. juni 2010 #3 Skrevet 9. juni 2010 Ja har og voksesmerter!!!!! Strammer godt nede rundt livmoren, og vist jeg sitter lenge også skal røyse meg, så kjennes det veldig godt nede i magen!!!!! Men e jo godt å kjenne på "normale" smerter og ubehag:) 19+4
*NordNorge* Skrevet 9. juni 2010 Forfatter #4 Skrevet 9. juni 2010 Ja, er sånn jeg også har hatt d. Har hatt en go periode nå uten, men i de siste 2-3 dagene har jeg kjent d godt, å d gjør meg egentli ingenting ) Er 19+5
*dreamer* <3 Mie Linnea Skrevet 9. juni 2010 #5 Skrevet 9. juni 2010 Her har også voksesmertene kommet tilbake! Satt faktisk å var litt bekymret, så det er veldig godt å se at jeg ikke er alene. Da er det nok bare helt normalt:) Jeg er 20+0:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå