Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Hei!

 

Det kommer vel litt an på hva dere har vært igjennom av utredning. Hva som skjer første time er sikkert litt forskjellig fra sted til sted også.

 

Vi hadde utredning med blodprøver, om jeg hadde eggløsning og sjekk av svømmere hos gynekolog. Hadde også 3 kurer med pergo før vi ble henvist til riksen. På første time på riksen var det egentlig bare informasjon til meg om at neste steg i utredning var en laparoskopi.

 

Etter denne hadde vi time sammen, hvor vi fikk beskjed om hvilket opplegg de hadde tenkt for oss (uforklarlig barnløse). For oss ble det AIH- behandling først. Fikk informasjon om denne behandlingen, og opplæring i sprøyter. Lyktes ikke med dette, og venter nå på andre IVF.

Forbered deg på ultralyd selv om du skulle ha fått mensen. (jeg har også hatt mensen ved ul-kontroll.)

 

Lykke til!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...