Trønderbærta Skrevet 1. juni 2010 #1 Skrevet 1. juni 2010 Det skal jo tilvennes gradvis og rolig. Men hvordan, hva starte med? Noen tips?
Gjest mphs Skrevet 2. juni 2010 #3 Skrevet 2. juni 2010 Har du ikke fått noe innformasjon fra legen? Jeg ville nok ha startet med yoghurt naturell slik man gjør med babyer.
Trønderbærta Skrevet 2. juni 2010 Forfatter #4 Skrevet 2. juni 2010 Legen sa jeg skulle ta å lage noe som er med melk i, å legge det på leppene hans først, vente å se etter reaksjon, også evt gi han litt, og se etter reaksjon. Men når jeg var til ernæringsfysiologen for ca ett år siden, så fikk jeg noen papirer hvor det sto hvordan jeg skulle gå fram, men de papirene finner jeg så klart ikke nå. Tror kanskje at jeg skulle starte med noe som inneholdt tørrmelk (sauser el.l), og gi bare bittelitt, og øke gradvis. Men husker ikke helt. For hun sa at om jeg gikk for fort fram, så kunne det hende at det kom reaksjoner på melka.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå