Anonym bruker Skrevet 1. juni 2010 #1 Skrevet 1. juni 2010 å se hvilke kjønn det blir allerede ved 12 uker? Hvor tidlig kan en evt se det?
Anonym bruker Skrevet 1. juni 2010 #2 Skrevet 1. juni 2010 Har fått vite fra jordmor at vi skal høre etter hjertelyd i uke 14 men at det er umulig å vite kjønn så ul kan ikke bli før uke 19. Usikker på om man klarer å se det i uke 19 også, men håper.
Anonym bruker Skrevet 1. juni 2010 #3 Skrevet 1. juni 2010 Ja, det er mulig. Men man må ha topp-utstyr, og bør nok være veldig godt trent. MEN, i Norge ville de aldri opplyst om kjønn før 12 uker (for å ungå at noen tar abort pga feil kjønn)
Anonym bruker Skrevet 1. juni 2010 #4 Skrevet 1. juni 2010 Ja, mulig er det, men det er jo større sjans for at det er feil da. Ver ordinær ul i uke 18 er det stort sett lett å se, hvis babyen ligger slik til at en får sett da
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå