Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

a-krem e supert:)

Skrevet

A-krem funker veldig bra her også. Kremen er dyr, men verdt alle pengene:-)

 

Skrevet

Men så var det disse parabene da som visstnok ikke skal være bra. Det står nemlig at det er methylparaben på ingredienser... Derfor jeg lurer på om det er ok

Skrevet

Det har du rett i, A-kremen på krukke inneholder parabener, men den finnes på tube uten parabener :) Den har vi brukt innimellom på vår gutt, som også har tørre kinn. De har den på apoteket, hvit tube :)

Skrevet

Jeg selger en krem som kan brukes på små barn.. Den er super mot tørr hud på kinn, har brukt den på min egen jente. Hun har nå blitt 1år... Og den kremmen fjernet faktisk eksem som en jente hadde hatt i 8år. Ingen andre kremmer hadde hjulpet henne. Helt naturlige produkt og laget av en kjent etnobotaniker som lager produktene sine ut fra kunskaper til urbefolkning, indianere og hva de har behandlet seg selv med. Allergitestet. Det naturlige er ofte det beste. =)

Send meg en e-mail om du/dere er intresert, så skal du få den til innkjøpspris. [email protected]

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...