Gå til innhold

En dag sa han at han ikke mente det


Anbefalte innlegg

Skrevet

men nå sier han at han gjør det og som jeg har hørt at venninna til en kompis da de var ute på byen fordi jeg var sjåfør og kunne ikke være med. Nå vet jeg ikke hva jeg skal gjøre fordi han sover og vil ikke si hva som er sant.

Hjelp!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg vet ikke for han bare sover hele tiden og jeg vet ikke hvor nøklene til bilen er som jeg hadde lovet å kjøre en venninne til bussen

 

hi

Skrevet

herregud!!!!!!! få deg venner!!!!!

Skrevet

Hun har jo en venn som hun skal kjøre til bussen! Men han sover jo bare så hun finner jo ikke nøklene...

Skrevet

Ikke tuller med meg nå. Jeg trenger seriøse hjelp og hun venter skulle vært der for ti minutt siden når det regner. Ville stille vekkeklokka så den ringte og han våknet. Hva tror dere?

 

hi

Skrevet

Men hvilken dag var det han mente det, eller ikke mente det?

Skrevet

Mandag er det fjorten dager

 

hi

Skrevet

Vi bor i Norge. En gang var vi i England, men bodde ikke på det hotellet

 

hi

Skrevet

Var det dere som hadde to biler hvorav en var uregistrert og en (kanskje den samme) var parkert et sted han ikke husket?

Skrevet

Han har gjemt nøklene og nå tok hun bussen sendte på sms og var sur. Hva gjør jeg nå? Har bare en bil og vi har betalt registrert på den i mars. Om han mener riktig så må han våkne snart når det er midnatt

 

hi

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...