Anonym bruker Skrevet 30. mai 2010 #1 Skrevet 30. mai 2010 Typen har kjøpt en bil med sånn eksoshale som gjør at bilen brummer noe jævlig når den kjører.. Jeg innbiller meg iallefall at det er pga den, kan det stemme? Og er det bare å fjerne den så vil bråkinga opphøre og det går an å kjøre bilen som normale folk? (Jeg har syti meg til at typen har gått med på å fjerne brumminga om det går hehe)
Anonym bruker Skrevet 30. mai 2010 #2 Skrevet 30. mai 2010 ekstra potte du mener?? den kan fjernes, men da må du men skjøte litt på eksosrøret så det ikke blir for kort
Anonym bruker Skrevet 30. mai 2010 #3 Skrevet 30. mai 2010 Er en sånn ekstra potte ja, dobbelt så bred som vanlige.. er skikkelig harry, ikke helt min stil men Den er sveiset på, så må vel på verksted da..?
Anonym bruker Skrevet 30. mai 2010 #4 Skrevet 30. mai 2010 om hverken du eller mannen har peiling, bør du nok oppsøke noen som har det =P
Anonym bruker Skrevet 30. mai 2010 #5 Skrevet 30. mai 2010 Han liker å tro at han har peil, jeg har minimalt peiling. Hence the question. See? HI
Gjest Skrevet 30. mai 2010 #6 Skrevet 30. mai 2010 He he, et bedre sted å spørre hvis man ikke har peiling er på bilforum. Det finnes i drøssevis av dem. Det er der gutta henger mens vi rakker ned på hverandres valg av bleier (og det er ganske kjekt å ha konto på en av forumene til man lurer på sånne ting som hvilke type dekk som egner seg best til bilen en har).
Anonym bruker Skrevet 30. mai 2010 #7 Skrevet 30. mai 2010 Be ham sjekke om den er festet på med klemmer eller sveising.. Er den sveiset må du inn med den for å fikse det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå