Anonym bruker Skrevet 30. mai 2010 #1 Skrevet 30. mai 2010 Bare lurer på åssen dere andre gjør dette... Her vil vi begge to gå på foreldremøter, vi syns vel det er greit begge to å følge sønnen vår opp, vi får mye informasjon om hva som har skjedd og skal skje framover, og ikke minst er det moro å se lysbildedokumentasjonene de har tatt av barna våre :-) Men så har jeg tenkt at kanskje barnehagen egentlig syns det er nok at det kommer 1 forelder for hvert barn?? Eller er det bare positivt at begge vil stille opp? Hvordan gjør dere andre det? :-)
Bumblebeee Skrevet 30. mai 2010 #2 Skrevet 30. mai 2010 Kan ikke tenke meg annet enn at det må være positivt om begge stiller opp? Her går ikke det da vi ikke har barnevakt. Tviler på at vi hadde prioritert å gå begge hver gang, men hvis begge to har lyst og har anledning så hvorfor ikke? Synes bare det vitner om engasjement og interesse for barnet.
Anonym bruker Skrevet 30. mai 2010 #3 Skrevet 30. mai 2010 Hei :-) Så lenge vi får barnevakt går vi begge to :-) Veldig greit at begge får med seg hva som skjer i bhg. blir ikke det samme om den ene skal gjenfortelle:-) Som personal i bhg synes jeg det også er kjempe koselig at det kommer to foreldre fra hvert barn:-) så om dere har anleding så dra begge to ;-)
Anonym bruker Skrevet 1. juni 2010 #4 Skrevet 1. juni 2010 Hvis dere har barnevakt, kan dere selvsagt gå begge to. Hos oss pleier en å være hjemme med ungene, mens en er på foreldremøte.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå