Anonym bruker Skrevet 25. mai 2010 #1 Skrevet 25. mai 2010 Jeg har lyst til å jobbe hjemmefra (hjemmekontor), men jeg er ikke interessert i såkalte "lettjente penger" via pyramidespill og alt mulig annet tull på nett... Jeg ønsker meg seriøst å kunne jobbe hjemmefra med et eller annet, men har liksom ingen gode ideer (ikke enda i allefall). Noen som har lyst til å "hjelpe"?? Om man googler temaet så kommer jo bare alle disse "pyramidelinkene". Er det ikke mulig å jobbe hjemmefra uten å drive med "internettspill" eller herbalife etc? Kjempetakknemlig for alle tips og ideer :-)
Anonym bruker Skrevet 25. mai 2010 #2 Skrevet 25. mai 2010 Forstår deg godt. Regner med det meste av salg er utelukket? Mange bedrifter som tilbyr salg av tjenester der man får provisjon av det man selger. Hater salg selv. Har du noen erfaring eller kompetanse?
Anonym bruker Skrevet 25. mai 2010 #3 Skrevet 25. mai 2010 Ja, er ikke så aktuelt med salg.... Jeg er familieterapeut og har jobbet med dette i mange år, men den erfaringen og kompetansen er vel ikke godt å få brukt ved å jobbe hjemmefra ;-) HI
Anonym bruker Skrevet 25. mai 2010 #5 Skrevet 25. mai 2010 he he.. kanskje det :-) men det er vel ikke akkurat noen "sikker" inntekt ;-) je er ahengig av å ha en viss sum i mnd.. HI
Gjest Tale30 Skrevet 25. mai 2010 #6 Skrevet 25. mai 2010 Hvis du er familieterapeut kan du kanskje ha klienter hjemme hos deg, hvis du innreder et rom for det? Det beste er jo da om du bor sentralt, og om du har en underetasje med egen inngang. Jeg er selv ferdig med å jobbe hjemmefra, og jeg er veeeldig glad for det. I dag har jeg for eksempel hjemmekontor for den gamle arbeidsgiveren min - null kustus. Så man må i alle fall være en person som er streng med seg selv, eller som har arbeidsoppgaver man virkelig brenner for.
Anonym bruker Skrevet 25. mai 2010 #7 Skrevet 25. mai 2010 Det er nok ikke marked for det her desverre :-( ellers så har tanken streifet meg. skulle bodd i USA....he he Jeg skulle gjerne fortsatt i jobben min, men jeg vet at min stilling blir borte pga nedskjæringer til høsten. siden vi har en baby på 10 mnd og en som skal begynne i første klasse så hadde det vært ideelt å kunne jobbe hjemmefra et år, men det ser ikke ut til å være så gjenomførbart.. HI
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå