Milla-Mamma til 3 Skrevet 24. mai 2010 #1 Skrevet 24. mai 2010 Eg må berre gje eitt tips som funka supert for meg!! meg og mannen min har prøvd å bli gravis siden september i fjor, ingenting har skjedd. så satt eg å leste om tips her inne for 2 mnd siden. Der stod det: "at om kvinnen får orgasme, etter mannen har fått sin orgasme vil sæden bli pressa innover livmorhalsen og mye lettere nå fram til egget. Vi satte igang, og vips! der var eg gravid!! Desverre var vi uheldig og hadde ein SA for 4 uker siden, men vi fortsatte, og vips! eg er gravid igjen! veldig gravid og veldig kvalm :) Prøv!!
White*Angel Skrevet 24. mai 2010 #2 Skrevet 24. mai 2010 Hva om kvinnen ikke får orgasme da og kun mannen?
Drømme Stress ned-mamma Skrevet 24. mai 2010 #3 Skrevet 24. mai 2010 De kommer frem, orgasme eller ikke. Det er jo ingen bevis for at det er orgasmen som letter veien for spermien. Det kan like gjerne være anti-stress hormonene god sex og orgasmer gir, som gjør at det kan hjelpe. Stress er som mange av oss vet, verdens beste prevansjon, tydeligvis! Så hele orgasmegreiene skal en ikke stresse seg opp med, syns jeg! Det gjør det ikke lettere å få orgasme heller mens en tenker "å nå mååå jeg komme, ellers svømmer de ikke langt nok oppiii!". Fokusér heller på god sex og det å få nyte partneren sin på den aller beste og næreste måten!!!!
shewolf Skrevet 24. mai 2010 #4 Skrevet 24. mai 2010 Mannen min blir slapp etter orgasme, og jeg får kun orgasme ved penetrering..:S Det var kjipt, for hvis ikke skulle vi lett prøvd! Takk for tips i allefall
Milla-Mamma til 3 Skrevet 24. mai 2010 Forfatter #5 Skrevet 24. mai 2010 uansett, det funka for oss når me snudde på da, når mannen kom først og ikkje sist Har aldri stressa med noko orgasme! me har berre hatt super sex! Lykke til
Milla-Mamma til 3 Skrevet 24. mai 2010 Forfatter #6 Skrevet 24. mai 2010 Du har nok ikkje mindre sjangse å bli gravid om du ikkje får orgasme, er kun at om du får det s hjelper det å få det til slutt Kun eitt tips som funka for oss. Lykke til!!
Milla-Mamma til 3 Skrevet 24. mai 2010 Forfatter #7 Skrevet 24. mai 2010 Okey.. vell da er nok snart dekans tur uansett Men berre så da er sagt så har eg fått orgasme samtidig eller eitt par sekund etter han.... Lykke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå