Gå til innhold

stor vogn, eks brio eller reisetralle til baby hele året ?


Anbefalte innlegg

min baby er snart 9 mnd nå. hun elsker å sitte i reisetrallen av typen "tetonium baby" rosa. men jeg har en stor emmaljunga edge duo også. jeg syntes det er veldig flott med reisetrallen, men hvordan blir det på vinteren med disse trallene? jeg går jo ikke ut i for mye slaps eller is da.....

 

jeg kan jo likegodt selge emmaljungaen om det er likegreit å bare bruke tralla...den store vogna tar endel plass i bilen i tillegg samt at de nstore er mer klumpete i lengden på turer osv. vi kjører endel til turer og sånn vi da.

Fortsetter under...

jeg personlig synes disse reisetrillene er alt for lite lune til så små barn.. dessuten som du sier er de ikke beregnet på all slags føre..

jeg bytta den store kombivogna mi ut med ei emmaljunga scooter da jenta var 8-9mnd og den har jeg enda (hun er nå 3år) det er den beste vogna jeg noen gang har hatt! Lite sammenlagt, god på allslags føre, og ikke minst stor ut slått! denne kommer med fotpose å blir ganske tett og lun når det begynne å bli kaldt. de er ikke så dyre heller- får de for 1800 når de er på salg og enda billigere på finn ;-)

Ville nok ikke bare brukt Titanium'en nei...baby er jo bare 9 mnd :/ husk at vogna skal egne seg til soving også på vinteren og i surt og kaldt vær både hjemme og i barnehagen. Hvis du synes edgen er tung, hvorfor ikke selge den og kjøpe deg ei ordentlig sportsvogn som er lettere å håndtere og tar mindre plass sammenlagt?

 

Ville anbefalt deg det i hvert fall :) skjønner at du gjerne bruker titanniumen nå når d er vår og sommer, og at den er lett å ta med seg hit og dit.. men oppfyller den virkelig alle kriteriene for det vognbehovet du har, og senere vil komme til å ha?

:)

lykke til! et godt tips over her til valg av sportsvogn. Men skal du først selge edgen, hva med en city cross eller lignende lett vogn?

hmmm ja dere har jo et poeng der ja. jeg tenkte slik at det er lettere å få solgt vognen nå enn til neste år pga pris da. samt at det blir jo evt bare neste vinter jeg får bruk for den store vogna da minsten vil bruke vinterdress enn lammeskinnspose egentlig...minsten går jo da så skal ungen ut av vognen så er det jo kjekt med en trille uansett tenkte jeg.

 

me nsom dere sier så er det nok lurt å ha en sportstrille utenom heller om de n blir for stor....jeg kunne jo solgt den store og kjøpt en sportstrille , det var jo lurt ;)

 

HI

er de tegentlig så mye forskjell på en tetonium reisetralle med solskjerm og godt fotbrett enn enn vanlig sportsvogn ?

 

denne : http://www.babyplaneten.no/productdetails.php?product=1961

bare lurer ....er ikke denne lun egentlig ?

 

HI

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...