Anonym bruker Skrevet 23. mai 2010 #1 Skrevet 23. mai 2010 Ville du valgt å slanke deg 3 kilo eller kjøpt nye klær?
Anonym bruker Skrevet 23. mai 2010 #2 Skrevet 23. mai 2010 Kommer an på hvilken vekt jeg trivdes best med, men hvis alle klær var tilpasset trivselsvekten min så ville jeg vel gått ned igjen de tre kiloene:)
Anonym bruker Skrevet 23. mai 2010 #4 Skrevet 23. mai 2010 jeg tenker at hvis 3 kg var det som gjorde at jeg måtte kjøpe nye klær, så hadde jeg nok slanka meg. Jeg bruker klær nå som jeg brukte for 10 kg siden, uten at det utgjør så mye
Gjest Skrevet 23. mai 2010 #5 Skrevet 23. mai 2010 Ville gått inn for å slanke meg, men, klok av skade, for å være på den sikre siden ville jeg også spart opp til litt nye klær og hadde endt opp med å ikke klare noen av delene for så å stappe meg inn i for trange klær og se ut som en daimbolle i pølseskinn. Livet er herlig dere!
Anonym bruker Skrevet 23. mai 2010 #6 Skrevet 23. mai 2010 En kombinasjon!! Kjøp noen tunikaer og tights, som du føler deg fin og vel i nå, men som også vil funke like fint når du går ned noen kilo. Genialt! Så setter du i gang i kveld, en liten joggetur før senga! Lykke til frøken, dette klarer du!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå