Anonym bruker Skrevet 22. mai 2010 #1 Skrevet 22. mai 2010 Datingjungel de luxe... Lurer på hvorfor jentene må "spille kostbar", virke uoppnåelige, uinteresserte og telle hvor mange sms, telefoner osv dem skal sende, og for guds skyld ikke være den første som ringer osv... Hvorfor er det slik at når jenta sjekker opp mannen, eller viser interesse først, bryr seg om han (nå mener jeg ikke sende 100 sms om dagen, men EN melding på morgenen for å si god morgen), så er hun desperat, og ingen vil ha henne? Jeg har seriøst GITT OPP dating og forhold... Satser på livet alene. Har normalt utseende, slank, men har barn fra før da, noe som e stort handicap" når man dater. Har prøvd å drive med "mind games" og spille kostbar - ingen interesse der. Bare eklinger på 45-50 år som vil ha seg en ung mus for en kveld, æsj... Har prøvd å sjekke opp mannfolka, men neeeeida, da er dem ikke interessert, for det er jeg som tar initiativet. Hvis jeg bare flørter med mannfolk for å ha det trivelig, så blir det ansett som horete. Jeg gir opp, seriøst! Flere som synes datingjungelen er vanskelig?
Anonym bruker Skrevet 22. mai 2010 #2 Skrevet 22. mai 2010 jeg synes det er tilnærmet umulig, med mindre man driver med nettdating, og det tør jeg rett og slett ikke.. Belager meg på et liv i sølibat frem til Mr.perfect dukker opp på døra mi.
Anonym bruker Skrevet 22. mai 2010 #3 Skrevet 22. mai 2010 Nettdating er flott det, men jeg hadde ikke suksess før jeg leste "The Rules" og modererte dem til norske forhold. Det er trist, men leit at det desverre er sånn at mange må spille spillet for å "fange" mannen... Jeg skylder på mannen, de er håpløse!
Anonym bruker Skrevet 22. mai 2010 #4 Skrevet 22. mai 2010 Hva med og bare drite i hele greiene? Det er som regel da at drømmemannen dukker opp;) Har selv erfaring med det. Jeg hadde fullstendig gitt opp...vips en sen kveld på et discotek traff jeg noen venner av min svoger og gjennom dem ble jeg presentert for min kommende ektemann..Kjærlighet ved aller første blikk. Selvsagt gjorde jeg meg litt kostbar og han gjorde virkelig alt for og få meg, rett og slett en skikkellig kjærlighetsfilm:=)
Anonym bruker Skrevet 22. mai 2010 #5 Skrevet 22. mai 2010 Vel, det er ikke noe lettere med nettdating, for der er jeg nå. Smeltet helt for smilet til en kar, og sendte en liten melding til ham. Fikk svar, så sendre vi litt poste frem og tilbake noen dager før vi havnet på chaten, og chatet i timevis 2 kvelder på rad. Han avsluttet med at jeg var søt, og jeg svarte ditto, og sendte ham en flørt etterpå. Neste dag sendte jeg en liten post, men den ble ikke besvart, selv om jeg så at han var logget på hele kvelden, Først etter at jeg logget av hadde han svart meg, et kort og konsist svar. Sitter her med en ekkel følelse; hva galt sa jeg da? Hvor finner jeg The Rules?
Anonym bruker Skrevet 22. mai 2010 #6 Skrevet 22. mai 2010 Heller, datingspill.. Pøh :-D Hvorfor ikke heller bare være seg selv??
Anonym bruker Skrevet 22. mai 2010 #7 Skrevet 22. mai 2010 The Rules er en bok som kan kjøpes blant annet på Amazon.com. Mulig den finnes i norsk oversettelse også. Den er fryktelig amerikansk, og mye av dating-greiene passer ikke i Norge, men grunnprinsippene er de samme over hele verden: Mannen liker å jakte.
Anonym bruker Skrevet 22. mai 2010 #8 Skrevet 22. mai 2010 Tror cluet er å ikke prøve så hardt. Selv er jeg godt gift så jeg prøver naturlig nok overhode ikke, men har stadig meget utholdende beundrere og det er menn som jeg treffer i helt dagligdagse situasjoner, som i jobbsammenheng osv. Jeg gjør det klart fra første stund at jeg er opptatt og de slår seg etter hvert til ro med å være venner, men det hender de blir litt sentimentale nå og da. Veldig trivelige karer som jeg gjerne ville vært sammen med om jeg hadde vært single.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå