Gå til innhold

Har dere planer for pinsen?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi har faktisk ikke noen planer utenom den bursdagen i skogen som vi kanskje skal i.

 

Litt rart egentlig. Men er været bra, skal vi være en del ute.

Jeg håper på grillvær snart!! =D

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

jeg har jobb.

Skrevet

Vi har ingen spesielle planer, gubben jobber

Skrevet

Ingen planer som jeg vet om tror jeg.

 

Kanskje vi skal bort til svigers en tur å hjelpe til litt der borte! Også snakket mannen om å høre om de kunne passe gutta noen timer så vi får dratt på kino. Men ellers fint lite!

Skrevet

Jeg og eldstejenta skal på jentetur til Stockholm i pinsa. Skal besøke familie, blant annet ei kusine som er like gammel som min jente. Blir veldig koselig og vi gleder oss begge to :)

Skrevet

Klumpen på 3 og jeg skal på hyttetur med aleneforeldreforeningen og gleder oss! Han sier ordene hyttetur, grill og pølser med stjerner i øynene, og mor gleder seg til å bli kjent med nye barn og voksne. Og til å ha selskap etter kl 20 :-)

Skrevet

Ingen spesielle planger. Jeg skal jobbe en av dagene og resten av dagene tror jeg at jeg skal nyte sola:)))

Skrevet

Vi skal i 50års dag på lørdag:) Resten av pinsa skal vi være hjemme, har masse ved som skriker etter å bli kløvet og stablet:(

Lurer på å dra på Vitensenteret en tur på 2.pinsedag:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...