Berta_78 Skrevet 18. mai 2010 #1 Skrevet 18. mai 2010 Hvis jeg oppretter en fanside: Kan jeg selv bestemme når den er "aktiv"? Mer konkret: Kan den være på når bandet den er fanside til er på turne, og av i perioder de ikke gir konserter? Takk!
Villa Perlesukker Skrevet 18. mai 2010 #2 Skrevet 18. mai 2010 Jepp Avpublisere og publisereknappen er til for de som administrerer siden
Berta_78 Skrevet 18. mai 2010 Forfatter #3 Skrevet 18. mai 2010 Tusen takk! Som du skjønner er jeg ganske grønn.. :-)
Villa Perlesukker Skrevet 18. mai 2010 #4 Skrevet 18. mai 2010 Jeg var like grønn men fant en side på nett hvor man lett lærer hvordan du legger til applikasjoner på en side på facebook. Var veldig enkelt men finner ikke linken mer er utrolig mye man kan gjøre på facebook med markedsføring Lykke til
Berta_78 Skrevet 18. mai 2010 Forfatter #5 Skrevet 18. mai 2010 Takk igjen. Tror jeg skal lete litt! Har endelig begynt å innse at facebook ikke er et blaff, og at det faktisk kan brukes til noe :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå