Gå til innhold

Noen som har noen kjappe supertips/kjerringråd mot cellullitter?


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Skrevet

Det er lite som faktisk hjelper på cellulitter, men drikk masse vann, litt koffein hver dag (bruk gjerne en krem som inneholder koffein som påføres problemområdene hver dag) og kutt ut brus. Mosjon er også viktig ;)

Skrevet

Aha, koffein hjelper mpt cellullitter? Har hørt noe om kaffegrut før, kan skje rett og slett bruke det som peeling der ;)

Skrevet

Det er et effektivt hjelpemiddel i kampen mot cellulitter ja. Mange kremer som er spesialsert på disse problemområdene inneholder koffein og koffein forbrenner ;)

Skrevet

Jeg tok kopping for å få vekk det verste av mine cellilitter. Det hjalp virkelig!!

Skrevet

Hvordan får man vekk fettsamlinger med peeling da?, peeling fjerner vel bare grums på utsiden av huden.

Annonse

Skrevet

Kopping har jeg også tenkt på...er det vondt? Og dyrt?

Skrevet

Kopping er lymfedrenasje med vakuum og funker som bare rakkeren ;) Benyttet meg av kopping for å se om strekkmerkene ble bedre og de ble 10 x bedre etter 4-5 behandlinger. Absolutt verdt å prøve.

 

Peeling forøvrig fjerner kun døde hudceller og hjelper ikke mot cellulitter, men dersom man bruker koffein i produktene vil dette trekke inn i huden og hjelpe på problemene.

 

- Hilsen første anonym med utdannelse innenfor faget ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...