3høstjenter Skrevet 16. mai 2010 #1 Skrevet 16. mai 2010 Noen som har tips til en god sovestilling, sliter med bekkenløsning og er 20 uker nå.
Hjertelyd & Knøtteline Skrevet 16. mai 2010 #2 Skrevet 16. mai 2010 Jeg har ikke bekkenløsning, så ingen eksperttips. MEN liker godt å sove med en ute mellom knærne når jeg ligger på siden. Retter opp bekkenet, så jeg tror det også er anbefalt for de med bekkenløsning. Sover stort sett på ryggen, med en pute på hver side som ligger klar i tilfelle jeg skulle snu meg på siden. Dytter puten enten under magen eller mellom knærne
Mamma til BA08 og K10 Skrevet 17. mai 2010 #3 Skrevet 17. mai 2010 Med bekkenløsning er det ofte best å ligge på siden med puter mellom beina. Men man bør da ha puter som støtter helt ned til ankelen. Holder ikke med bare mellom knærne siden det da ikke er støtte for ankelen. En tynn sammenbrettet dyne kan fint brukes.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå