Anonym bruker Skrevet 12. mai 2010 #1 Skrevet 12. mai 2010 Har aldri opplevd det selv, så begynner jo å lure på om de noen gang faktisk sjekker billettene til folk?!
Anonym bruker Skrevet 12. mai 2010 #2 Skrevet 12. mai 2010 mange, mange ganger Men poenget med ubetjent er jo at de ikke skal sjekke.. Men jo, det skjer rett som det er
Anonym bruker Skrevet 12. mai 2010 #6 Skrevet 12. mai 2010 Ja, det har jeg. Og så dama som satt ved siden av meg få bott. Hun hadde gyldig billett, men ikke stemplet, og så leste hun og glemte å gå av toget og kjørte en stasjon videre. Hun var rimelig fortvilte. (Var en utenlandsk dame som ikke snakket norsk, og veldig dårlig engelsk.) Hun visste ikke rett og slett at hun hadde satt seg i feil vogn.
Anonym bruker Skrevet 12. mai 2010 #7 Skrevet 12. mai 2010 oi, virker som d er mer vanlig enn jeg trodde! Ikke noe sniking m andre ord;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå